آدرس آژانس هاي خبري ايتاليا

بسمه تعالي<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

آدرس هاي پست الكترونيك رسانه هاي ايتاليايي به شرح زير است.

 

مناسب است به آدرس هاي زير در مورد ادواردو ايميل زده شود. متني به زيان ايتاليايي در دست تهيه است كه به زودي در وبلاگ قرار خواهد گرفت. مناسب است آن متن را براي آدرس هاي زير ارسال فرماييد. هر كس بتواند به هر مقدار به آدرس هاي زير ايميل بفرستد،‌اين اميد وجود دارد كه بتوان سانسور در مورد ادواردو را شكست.

كافی است روی آدرس ايميل كليك كنيد صفحه ارسال ايميل باز می شود.

لطفا از اقدامي كه به عمل مي آوريد اين سايت را از طريق   ertebat@mail.com مطلع فرماييد. اگر بتوانيد خودتان هم آدرس هاي اينترنتي ديگري بدست آورده براي آنها ايميل كنيد مناسب خواهد بود.

ارسال ايميل به احزاب، سنديكاها ، انجمن هاي حقوق بشر،‌اعضاي پارلمان و سنا، دانشگاهها، مدارس، دفاتر فيات، يوونتوس و شركت ها و .... همه براي شكستن سانسور مفيد مي باشد.

                                                                                       ۶/۱۱/1383

آدرس آژانس هاي خبري ايتاليا

Adn-kronos

webinfo@adnkronos.com

Aga

trasmiss.aga@telpress.it

Agc

ufficiostampa@coni.it

Agenzia giornalistica Opinione

opinion@tin.it

Agenzia Unione

agenzia@unioneditoriale.it

Agi

redazione@agenziaitalia.it

Agir

agrepubblica@tin.it

Agl

agl@aglespresso.it

Agsa

agsa.venetopress@libero.it

Ais news

aise@uni.net

Ansa

ansa@ansa.it

Ap Biscom

redazione@apbiscom.it

Asca

ascal@tin.it

Associated press

aprome@ap.orga

Bloomberg news

italynews@blomberg.net

Bridge market view Italia

giuseppe.bertoncello@mail.telerate.com

Eco stampa media monitor

ecostampa@ecostampa.it

Italpress

italpress@pronet.it

Nikkei

nikkei@tin.it

Omniapress

omnia2@iol.it

Radiocor

radiocordesk.mi@ilsole24ore.it

Telpress

telpress@diesis.it

سازمان هاي حقوق بشري و ضد سانسور ايتاليا

http://rafware.it/o/contatti.php?nowPag=1

marcellirai@hotmail.com

 salvicchi@arci.it

direttore.isf@libero.it

quicktp@tin.it

avanguardiasardegna@tiscali.it

info@avanguardia.tv.

quicktp@tin.it

avanguardiasardegna@tiscali.it

veneto@avanguardia.tv

lazio@avanguardia.tv

cpa-roma@libero.it

liguria@avanguardia.tv

piemonte@avanguardia.tv

info@avanguardia.tv

www_difesacivica_it.htm

contini@antiproibizionisti.it

turchetti@antiproibizionisti.it

deangelis@antiproibizionisti.it

http://www.associazionemagistrati.it/immagini/email.gif

redazione@reporterassociati.org

http://www.reporterassociati.org/index.php?option=contact&Itemid=6

info@ntsroma.org info@ntsroma.org

info@disinformazione.it 

laura@disinformazione.it

POSTAOTTO@HOTMAIL.COM

info@naturantagonista.org  

http://it.altermedia.info/mail.php?p=867

http://www.cmostia.org/immagini/posta.gif

/ 0 نظر / 68 بازدید